Łukasz Ćwiękowski

Łukasz Ćwiękowski
Nazwa Firmy:
Łukasz Ćwiękowski
Ulica, numer budynku:
Poniatowskiego 20
Kod pocztowy:
42-300
Miejscowość:
Myszków
NIP:
5771941482
Krótki opis firmy:
W naszym sklepie znajdziesz 1000 pomysłów na idealną zabawkę dla dziecka w każdym wieku

Znajdziecie u nas miniaturowe wersje kultowych modeli samochodów takich jak BMW, czy Jeep Raptor. Kreatywne zabawki dmuchańce, trampoliny czy do placu zabaw i wiele innych, by każde dziecko znalazło ulubione. Z myślą o zapewnieniu miłych chwil poszerzyliśmy swój asortyment o unikalne meble dla dziecka. W ofercie znajdziecie Państwo łóżka dla dzieci, meble dla dziecka, meble dla młodzieży i wiele innych. Spełnij marzenia Twojego dziecka!


Nasze modele zdobyły wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Wyjątkowo bezpieczne, wskazujące na odporność na mechaniczne uszkodzenia. Wyłącznie od oryginalnych producentów.


Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo i terminowość dostaw!

Długi Opis Firmy:

eFernando to sklep z kreatywnymi i wysokiej jakości zabawkami, certyfikowanymi pojazdami na akumulator, artykułami dla niemowląt, jak również grami, puzzlami czy instrumentami muzycznymi tworzony przez młodych ludzi z pasją. Prowadzimy staranną selekcję marek oraz jakości oferowanych produktów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów.

Jesteśmy zarówno producentem jak i importerem mebli dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy połączeniem wysokiej klasy mebli oraz ceny, która nie wyrwie Was z butów. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej doradzić klientowi w wyborze wystroju i mebli, z którymi spędzi najbliższe lata. Nasza firma zastała wyróżniona licznymi certyfikatami zarówno w dziedzinach jakości jak i obsługi klienta. W dzisiejszych czasach ciężko jest sprostać oczekiwaniom tych najmłodszych, ale my wychodzimy temu na przeciw. To właśnie u nas znajdziecie niepowtarzalne wzory oraz kształty połączone z solidnym wykonaniem. Mamy 100% zadowolonych klientów i robimy wszystko, aby utrzymać te standardy!

Telefon:
515028127
  • Łukasz Ćwiękowski

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Napisz komentarz